Apie mus

Apie mus

UAB Optimalė kaip didmeninės prekybos įmonė Lietuvoje žinoma nuo 1997 metų. Įmonė sėkmingai prekiauja sodo, daržo technika ''HERKMANN'', ''BRIGGS STRATTON'', ''HONDA''.
Kompanija "HERKMANN" siūlo vieną didžiausių įrankių asortimentų sodo ir daržo bei statybos darbams. Jau daug metų dirbame su žinomais ir patikimais užsienio partneriais, tiekiančiais aukščiausios kokybės gaminius ir paslaugas. Mūsų produktai išsiskiria šiuolaikiniu dizainu, puikiu kainos ir kokybės santykiu. Tuo jie ir užkariavo savo pirkėjus Vakarų ir Rytų Europos rinkose. Visi produktai buvo sėkmingai išbandyti Vokietijoje ir turi europinių normų bei standartų atitikties sertifikatus. Produktams taikoma 1 metų garantija, o garantinis ir pogarantinis remontas atliekamas kruopščiai ir kokybiškai.
Herkmann produktai: sodo technika, generatoriai, elektriniai ir benzininiai vandens siurbliai, suvirinimo aparatai, kompresoriai, benzininiai ir dyzeliniai varikliai ir įvairūs priedai. Jie atitinka griežčiausius saugumo ir aplinkosaugos reikalavimus.